Звук

Ampeg_Logo.svgAmpeg BA-115HP

[huge_it_gallery id=”2″]

Опис

Технічні характеристики Ampeg BA115HP:

 • Вихідна потужність RMS: 220 Ватт.
 • НЧ драйвер: 1 x 15 “спеціальний динамік Ampeg.
 • ВЧ драйвер: 1 “компресійний драйвер з регулятором рівня.
 • Передпідсилювач: Напівпровідниковий.
 • Підсилювач потужності: Напівпровідниковий.
 • Регулювання тембру: 3-смуговий.
 • Регулювання тембру СЧ: Volume Style і Ultra Mid.
 • Балансовий лінійний вихід.
 • Вбудований тюнер.
 • Вимикач Mute.
 • Вхід CD.
 • Вихід навушників.
 • Розміри (Ш x В x Г): 533 x 533 x 394 мм.
 • Вага: 36,3 кг.

 

[spoiler]Ampeg BA-115HPU – потужний комбопідсилювач призначений для професійної сцени. Обладнаний вбудованим тюнером і можливістю mute-switch (відключення звуку), що робить його дуже зручним для гітаристів, які використовують кілька інструментів.Маючи 220-ватну секцію потужності і 15-дюймовий динамік Ampeg, BA115HP зможе заповнити звуком майданчик середнього розміру.

Призначений задовольняти вимоги сьогоднішніх багатострунних басистів, BA115HP також оснащений регулятором рівня ВЧ, який дозволить Вам налаштувати ідеальне значення верхів, тому, всі ті гармоніки і струнні тонкощі, над створенням яких Ви наполегливо працювали, будуть почуті всіма слухачами.

Якщо Ви відноситися до того типу музикантів, які часто змінюють бас-гітару під час виступів, вимикач Mute виявиться досить до речі. Він також дозволить Вам використовувати вбудований цифровий хроматичний тюнер в повній тиші. Балансовий лінійний вихід XLR ідеальний для підключення до FOH-консолям або консолям звукозапису. Щільне звучання Ampeg з широкою функціональністю – BA115HP.[/spoiler]

 

завантаження

Audio-Technica MB / DK7

[huge_it_gallery id=”4″]

Опис

Комплект з 7 мікрофонів для озвучування ударних: 4 шт. MB5K + 1 MB6k + 2 MB4k

MB / DK7 набір з 7 мікрофонів, звук студійної якості.

MB5k Кордіоідний динамічний мікрофон для малого барабана і томів сконструйований для роботи з інструментами з високою динамікою, MB5k має рухливу котушку і кардіоїдну діаграму спрямованості, максимальну відсічення сторонніх сигналів і малий зворотний зв’язок. Маючи діапазон частот 100-12000 Гц, мікрофон відмінно передає всі нюанси при високому рівні звукового тиску.

 • Для використання з малим барабаном і томами
 • Міцна конструкція для жорстких гастрольних умов
 • Низько профільний Дизайн
 • Вбудоване регульоване кріплення на стійку
 • Кардіоїдна діаграма спрямованості зменшує вплив сторонніх сигналів.

 

[spoiler]MB6k Кордіоідний динамічний мікрофон для бочки.

Кардіоїдний динамічний мікрофон MB6k має діапазон частот 60-12,000 Гц. Його натуральний звук навіть на найвищих рівнях звукового тиску дає відмінні результати при використанні з бас-барабанами, підлоговими і великими томами.

 • Для використання з бас-барабанами
 • Міцна конструкція для жорстких гастрольних умов
 • Низько профільний дизайн
 • Вбудоване регульоване кріплення на стійку
 • Кардіоїдна діаграма спрямованості зменшує вплив сторонніх сигналів

MB4k Кардіоїдний конденсаторний мікрофон

 • Електретна технологія для застосування з вокалом, інструментами і в студії
 • Розширений діапазон частот
 • Анти шоковий підвіс знижує експлуатаційний шум
 • Напруга живлення 11-52 В, або батарейка 1.5 В АА

Характеристики Audio-Technica MB / DK7

Елемент: MB5k / MB6k- динамічний

Діаграма спрямованості: MB5k / MB6k -Кардіоіда

Діапазон частот: MB5k 100-12,000 Гц / MB6k 60-12,000 Гц

Чутливість: MB5k -58 дБ (1,2 мВ) / MB6k -59 дБ (1,1 мВ)

Опір: MB5k / MB6k 500 Ом

Вага: MB5k 324 гр / MB6k 317 гр

Розміри: Довжина MB5k 113,2 мм / MB6k 116,5 мм

Розмір голови MB5k 41,5 мм / MB6k 53,5 мм

високому рівні звукового тиску.

Мікрофонний комплект для барабанів MB / DK7 – це чудове рішення для малих і середніх клубів, а також для проджект-студій.

Комплект включає в себе набір з 7 мікрофонів для озвучування ударної установки: 4 мікрофона MB5k для озвучування малого барабана і томів, один MB6k – для озвучування бас-барабана, і два MB4k – для тарілок.

MB5k – кардіоїдний динамічний мікрофон, сконструйований для роботи з інструментами з високою динамікою. MB5k має рухливу котушку і кардіоїдну діаграму спрямованості, яка забезпечує максимальну відсічення сторонніх сигналів і малу зворотний зв’язок. Маючи діапазон частот 100-12000 Гц, мікрофон відмінно передає всі нюанси звучання барабанів при високому рівні звукового тиску.

MB6k – кардіоїдний динамічний мікрофон, який використовується для озвучування бас-барабана. MB6k має діапазон частот 60-12000 Гц. Його натуральна звукопередача навіть на найвищих рівнях звукового тиску дає відмінні результати при використанні з бас-барабанами, підлоговими і великими томами. Цей мікрофон також чудово підходить для перкусій і басових комбо.

MB4k – кардіоїдний конденсаторний мікрофон для озвучування тарілок. MB4k розроблений спеціально для ударних установок, яким необхідні додаткові мікрофони для подзвучки тарілок; підходить для проджект-студій, де використовуються струнні інструменти, груповий вокал, клавішні і перкусійні інструменти. Мікрофон розроблявся для запису в студійній якості. Має рівні частотні характеристики. Частотний діапазон – 80-20,000 Гц, чутливість – 46 дБ.

Мікрофони MB4k можуть так само бути використані в X / Y конфігураціях для стерео запису. Мають міцну конструкцію, перемикач on / off, функцію мінімізації перешкод, працюють не тільки від фантомного живлення, але і від батареї.

[/spoiler]

У комплекті є кейс з міцного пластику з поролоновою підкладкою, в якому зручно і безпечно розміщуються мікрофони з тримачами.

 

vox_amp_logo2

VOX Valvetronix -AD50VT

[huge_it_gallery id=”5″]

Опис моделі VOX AD-50 VT

Підсилювачі серії VOX Valvetronix AD50VT

Типи імітованих підсилювачів: 11 типів

Кількість вбудованих ефектів: 11+ ефект придушення шумів

Кількість програм обробки звуку: 11 для кожного з двох каналів

Входи / Виходи: Верхня панель: інструментальний вхід INPUT Задня панель: вхід для підключення додаткового педального контролера FOOT SW (1/4 “джек), лінійний вихід / вихід для підключення навушників LINE / PHONE (1/4” джек), вихід для підключення зовнішньої акустичної системи External Speaker Out (для моделі AD50VT, 1/4 “джек)

Рівень потужності вихідного сигналу підсилювача: максимум 50 Вт RMS при опорі 8 Ом

Вбудований динамік: 1 VOX original (12 “, 8 Ом), вироблений корпорацією Celetion

Обробка сигналу: розрядність АЦП – 24 біт, розрядність ЦАП – 24 біт, частота дискретизації – 44.1 кГц

Напруга живлення: 230 В

Енергоспоживання: 52 Вт

Розміри: 48.5 см (В) x 57.8 см (Ш ) x 26.5 см (Г)

Вага: 20 кг.

[spoiler]Справжній ламповий звук підсилювачів серії Valvetronix AD50VT увібрав в себе всі відмітні особливості більш дорогих підсилювачів цієї серії.

Технологія VOX Valve Reactor дозволяє передати звук і відчуття справжньої лампи!

Підсилювач AD50VT містять запатентовану схему VOX Valve Reactor. Схема Valve Reactor складається з вакуумної лампи 12AX7 / ECC83 (подвійний тріод), включеної в ланцюг кінцевого каскаду посилення з малим споживанням потужності, віртуального вихідного узгоджувального трансформатора і схеми емуляції поведінки динаміка, що моделює реальний процес зміни його опору. В процесі настройки звучання ця схема щораз перелаштовує себе таким чином, щоб її характеристики точно відповідали параметрам імітованих лампових підсилювачів потужності (класу А, класу АВ, схемою негативного зворотного зв’язку і т.д.). Саме такий підхід дає можливість донести всі невловимі тонкощі звучання і відчуття справжньої лампи!

Одинадцять чудових, реалістичних по звучанню алгоритмів імітації виконані із застосуванням вдосконаленої технології моделювання. Вам пропонується досить широкий набір найбільш характерних моделей підсилювачів: як класичних, включаючи знаменитий VOX АС30, так і сучасних, що володіють усіма типами перевантаження від чистого звуку до щільного дісторшна. З цим приладом Ви, безсумнівно, зможете реалізувати весь свій творчий потенціал, вкласти всю енергію у створення свого власного звуку! А вибір і установка параметрів звучання надзвичайно прості: все, що Вам необхідно зробити – всього лише повернути ручку!

Основні особливості:

Технологія VOX Valve Reactor дозволяє добитися справжнього лампового звуку.

Одинадцять вбудованих алгоритмів імітації звучання різних підсилювачів, що пропонують широкий вибір найкасовіших моделей, побудовані із застосуванням вдосконаленої технології моделювання, що дає можливість отримати натуральне, реалістичне звучання.

Підсилювач має одинадцятій типів вбудованих високоякісних і широко використовуваних ефектів (у тому числі і комбінованих).

Передбачена зручна можливість збереження різних власних користувальницьких програм паралельно в двох легкодоступних секціях каналу 1 або каналу 2.

Режим завантаження заводських налаштувань (Preset Mode) автоматично виставляє характеристики звучання обраної моделі імітованого підсилювача.

Швидка і інтуїтивно проста настройка параметрів звучання за допомогою регуляторів

Користувальницький режим завдання налаштувань (Manual Mode) дозволяє миттєво відстежувати всі зміни установок регуляторів.

Лінійний вихід / вихід для підключення навушників. Цей комбінований роз’єм надає зручну можливість проведення запису в домашніх умовах, а також зробить Вашу гру абсолютно нечутній для сусідів, у випадку, якщо Ви вирішили попрактикуватися пізно вночі.

Моделі підсилювача AD50VT має спеціальний регулятор, за допомогою якого можна настроювати потужність вихідного сигналу, що надходить з кінцевого каскаду підсилювача.

Додатковий здвоєний педальний контролер VFS2 дозволяє перемикати програми або переводити ефект в режим обходу.

Одинадцять вбудованих високоякісних найбільш поширених ефектів.

Електронна частина підсилювачів містить дев’ять вбудованих стандартних і найбільш важливих для будь-якого гітариста ефектів, серед яких авто-вау, компресор, фейзер, хорус, фленджер, тремоло, ефект обертових динаміків, затримка і реверберація. З урахуванням ефектів комбінаційного типу, Ви в сумі маєте одинадцятий ефект. Для кожного ефекту можна регулювати декілька параметрів. Розробником передбачена також спеціальна тап-кнопка, за допомогою якої Ви самі легко встановите потрібну величину часу затримки або швидкості модуляції для відповідних ефектів.

Збережіть ваші користувальницькі програми в двох легкодоступних секціях

Наявність режиму вибору (секції) каналу дозволяє зберігати відразу дві різні власні настройки комбінацій звучання імітованого підсилювача і вбудованого ефекту. Для вибору будь-якого каналу досить просто натиснути кнопку, що не відніме багато часу і дозволить зосередити всю увагу на грі.

Простим натисненням виберете класичний варіант налаштувань параметрів для кожної типу імітованого підсилювача

Новий Режим завантаження заводських налаштувань (Preset Mode) встановлює класичні настройки звучання різних підсилювачів, відштовхуючись від яких, Ви можете приступити до формування свого власного звуку. Цей режим завантажується простим натисненням кнопки, а далі виберете модель імітованого підсилювача, і всі параметри візьмуть свої значення за замовчуванням автоматично. Виберете потрібну Вам модель імітованого підсилювача, відкоригуйте за бажанням налаштування і збережіть отриманий результат в секції каналу 1 або каналу 2

Користувальницький режим завдання налаштувань (Manual Mode) дозволяє почути зміни поточних налаштувань звучання

При завантаженні цього режиму загальне звучання змінюється відповідно до зміни налаштувань, вироблених Вами за допомогою регуляторів – все як у звичайного гітарного підсилювача. Звичний, швидкий, інтуїтивно зрозумілий спосіб налаштування звуку.

Лінійний вихід / Вихід для підключення навушників.

До цього роз’єму Ви можете під’єднати мікшерну консоль, мультиканальний пристрій звукозапису або просто навушники. На цей комбінований вихід надходить сигнал, спеціально оброблений вбудованим емулятором, що дозволяє отримати характерне звучання кабінету і домогтися відчуття глибини і простору звучання – характеристик так необхідних для якісного запису при підключенні “в лінію”.

Підсилювач AD50VT володіє дуже зручною можливістю настройки потужності для вихідного сигналу, формованого крайовим каскадом посилення апарату, тобто підсилювачем потужності. За допомогою відповідного регулятора, розміщеного на задній панелі цих двох підсилювачів, Ви можете регулювати потужність в межах 1-50 Вт. Таким чином, зі зменшенням гучності Ви не втратите дуже важливою складовою: звучання перевантаження кінцевого каскаду класичного лампового апарату.

Управління за допомогою педального контролера

За допомогою додаткового здвоєного педального контролера VFS2 Ви можете перемикатися між збереженими користувацькими програми (Канал 1, Канал 2) або переводити ефект в режим обходу. В якості альтернативи розробником запропонований варіант, коли замість перекладу ефекту на роботу в режимі обходу педальний контролер буде перемикатися в користувальницький режим завдання налаштувань. Таким чином, з допомогу контролера Ви можете вибирати будь відразу з трьох різних звучань (двох збережених користувача програм і третього, налаштування якого будуть виконуватися в режимі користувача), що, безсумнівно, стане в нагоді Вам на сцені!

[/spoiler]

Behringer Eurodesk SX3242FX

[huge_it_gallery id=”8″]

Технічні характеристики Behringer Eurodesk SX3242FX

Входи

XLR 24

AUX 1/4 “32

RCA 2

Вхід ефектів 1/4 “2

Return 1/4 “2

Виходи

Вихід на навушники 1/4 “1

RCA 2

Головний вихід 1/4 “2

Моніторний вихід 1/4 “1

AUX 1/4 “2 x Main Inserts

1 x Mono Out

4 x Subgroup Out

Send 1/4 “2

Головний вихід XLR 2

Вихід на педальний перемикач 1

[spoiler]Обробка сигналу

Процесинг Texas Instruments

Конвертери 24-бітний Sigma-Delta

Еквалайзер Трьохсмуговий еквалайзер моно-каналів:

Low (низький): 80 Гц / ± 15 дБ

Mid (середній): 100 Гц – 8 кГц / ± 15 дБ

High (високий): 12 кГц / ± 15 дБ

Обрізний НЧ-фільтр: 80 Гц, 18 дБ / окт

Чотирисмуговий еквалайзер стерео-каналів:

Low (низький): 80 Гц / ± 15 дБ

Low-Mid (низький-середній): 500 Гц / ± 15 дБ

High-Mid (високий-середній): 3 кГц / ± 15 дБ

High (високий): 12 кГц / ± 15 дБ

Ефекти Два вбудованих цифрових процесора стереоефектів з 24-бітними A / D і D / A перетворювачами

Кількість пресетів: 2 x 99

Частота зчитування, кГц: 46

Супердискретизации, 64/128-кратна

Додатково Зносостійкі логарифмічні фейдери Система виявлення зворотного зв’язку FBQ (Feedback Detection System)

Швидке відключення мікрофонних каналів (Standby)

9-ти смуговий графічний еквалайзер

Налаштовувана напівпараметрична середина

12-ти світлодіодний індикатор рівня гучності

Динамічний діапазон не менше 130 дБ

Регулятори FX Send

Специфікації

Діапазон частот <10 – 160000 Гц, -1 дБ

<10 – 200000 Гц, -3 дБ

Максимальний рівень сигналу Мікрофонні входи: +12 ДБУ @ +10 дБ посилення

Лінійний вхід: +22 ДБУ @ 0 дБ посилення

Стереовхід: +22 ДБУ @ 0 дБ посилення

CD / Tape In: +22 ДБУ

CD / Tape Out: +22 ДБУ

Розриви каналів (Inserts): +22 ДБУ

AUX / FX Send: +22 ДБУ

FX Returns: +22 ДБУ

Виходи підгрупи: +22 ДБУ

Головні виходи (XLR): +28 ДБУ

Головні виходи на 6.3 мм роз’ємах: + 28 ДБУ

Main Inserts: +22 ДБУ

Моновихід (Mono Out): +22 ДБУ

Вихід навушників / Студійний вихід (Control Room): +19 ДБУ / 150 Ом (+25 дБм)

Співвідношення сигнал / шум Мікрофонні входи: 110 дБ / 112 дБ A-вивірений (0 ДБУ In @ +22 дБ посилення)

Коефіцієнт нелінійних спотворень Мікрофонні входи: 0.005% / 0.004% (А-вивірений)

Опір Mic E.I.N. (20 Гц – 20 кГц):

При опорі 0 Ом: -134 дБ / 135.7 дБ (А-вивірений)

При опорі 50 Ом: -131 дБ / 133.3 дБ (А-вивірений)

При опорі 150 Ом: -129 дБ / 130.5 дБ (А-вивірений)

Імпеданс:

Мікрофонний вхід: 2.6 кОм (симетричний)

Лінійний вхід: 20 кОм (симм.); 10 кОм (несімм.)

Стереовхід: 20 кОм (симм.); 10 кОм (несімм.)

CD / Tape In: близько 10 кОм

CD / Tape Out: близько 1 кОм

AUX / FX Send: близько 120 Ом

FX Returns: близько 10 кОм

Виходи підгрупи: близько 120 кОм

Головні виходи (XLR): приблизно 240 Ом (симм.); приблизно 120 Ом (несімм.)

Головні виходи на 6.3 мм роз’ємах: приблизно 240 Ом (симм.); приблизно 120 Ом (несімм.)

Моновихід (Mon Out): приблизно 120 Ом

[/spoiler]