Умови прокату

За умовами, на основі яких замовник бере обладнання в оренду, досить зробити кілька нескладних кроків, умови оренди визначають під собою наступні дії:

  1. Визначившись з датою проведення заходу, зателефонувати нам, або зробити ВАШІ ЗАМОВЛЕННЯ на сайті ;
  1. Замовити звук, світло та інше обладнання бронюючи все це на потрібну Вам дату в необхідній кількості;
  2. При цьому важливо знати, скільки кіловат звуку необхідно для проведеного дійства (в цьому ми Вам постараємося допомогти) і на який термін береться обладнання в оренду;
  3. А також визначиться, чи потрібна доставка.

Під вартістю оренди мається на увазі вартість прокату за 1 день (24 години). Кожний наступний день прокату обладнання рахується за 50% вартістю оренди.

Ще однією умовою передачі обладнання в оренду є 100% оплата послуги, і заставу у вигляді документів до того ж необхідно повідомити точне місце проведення заходу (щоб не виникало непорозумінь і претензій по частині кількості звуку і його точної і своєчасної доставки).

Можливі три варіанти оренди:

  1. Без застави документів, з грошовою заставою.*
  2. Під заставу документа підтверджує прописку в м.Києві.**
  3. Без застави, з супроводом представника нашої компанії.***

 

Всі рішення за умовами прокату приймається нашою компанією індивідуально по кожному замовленню****.

*У випадку, коли Ви берете обладнання без застави документа, з грошовою заставою Ви оплачуєте суму вартості оренди, залишаєте обумовлену суму застави і після цього забираєте апаратуру.

**У випадку, коли Ви берете обладнання під залог документа, що підтверджує прописку в м. Києві.

***У тому випадку, коли Ви берете обладнання з супроводом представника нашої компанії.

****Деякі позиції зі списку оренди, в тому числі великі комплекти апаратури, доступні тільки з супроводом представника нашої компанії.

 

В додаток до кожного способу оренди Ви можете запросити представника нашої компанії, який буде відповідальною особою за технічну справність апаратури під час Вашого заходу.

У тому випадку, коли наш співробітник супроводжує Ваше замовлення, Ви не несете відповідальність за технічну справність обладнання.

Ваша відповідальність полягає тільки в безпеці орендованого обладнання та представника нашої компанії від протидій третіх осіб.

Також просимо звернути особливу увагу, що наш співробітник буде відповідальним за обладнання, а не буде працювати в якості звукорежисера чи наприклад ді-джея. Якщо Ви бажаєте що б Ваш захід також супроводжував звукорежисер, режисер, ведучий, Ді-джей, Вам необхідно перейти в розділ «EVENT ПОСЛУГИ» та вибрати необхідну для Вас послугу.

Вартість супроводу становить 350 грн./4 год., якщо час Вашого заходу перевищує вищевказаний ліміт часу, вартість супроводу становить додатково 75 грн./1 ​​год. У вартість не входить доставка, робота вантажника та налаштування обладнання. Ці послуги оплачуються окремо.

Компанія залишає за собою право не надавати Вам будь-яких послуг без пояснення причини.

Також звертаємо Вашу увагу, на те що оплата вартості оренди відбувається в момент отримання техніки!

 

Правила повернення орендованої апаратури.

Орендовану апаратуру необхідно повернути до тієї дати та години яка вказана в договорі. Невчасне повернення обладнання карається штрафами.

Після оренди, вся орендована апаратура проходить тестування на правильність технічної експлуатації та відповідну справність.

У разі виявлення технічної несправності або поломки протягом 2-3 днів Клієнту буде наданий звіт і рахунок для лагодження і видалення неполадок. У цей період сума застави або документ застави знаходиться в компанії, та кожен день ремонту обладнання буде рахуватися як 50% вартості оренди обладнання.

Зверніть увагу. Самостійне видалення неполадок категорично забороняється. Якщо при тестуванні орендованій апаратури будуть виявлені дані порушення, компанія може зажадати відшкодування збитку в розмірі 100% від вартості обладнання.

Для постійних клієнтів працює бонусна програма на оренду обладнання та проведення заходів!